Nas últimas duas semanas tivemos o prazer de aprender e treinar na capital paulista no Brasil. Gostaríamos de agradecer imensamente aos professores e competidores da Academia do Morumbi e da Alliance Jiu Jitsu.

Wyprawa do Sao Paulo – ojczyzny Brazylijskiego Jiu Jitsu.

Każdy, kto kiedykolwiek postanowił zająć się na poważnie jakąś dyscypliną, pragnie zgłębić ją u samych źródeł i uczyć się od mistrzów. Dążenie do bycia coraz lepszym popycha nas codziennie do kolejnych wyrzeczeń i rodzi w naszych głowach marzenia, które dzięki konsekwencji w działaniu jesteśmy w stanie spełniać.
Ostatnie dwa tygodnie nasz trener wraz z kilkoma członkami BJJ Gdynia spędził w Sao Paulo trenując ciężko pod okiem mistrzów świata. Ten czas to masa walk, nauka nowych technik i świeże spojrzenie na pozycje. Możliwość trenowania w sercu Brazylijskiego Jiu Jitsu, wśród światowej czołówki to milowy krok w rozwoju każdego z nas.
Wracamy naładowani południową energią, by dalej kroczyć wyznaczoną drogą. Zbliżające się wakacyjne miesiące nie oznaczają dla nas odpoczynku. Planujemy ciężko przepracować ten okres, a owoce naszej pracy zaprezentować na jesiennych zawodach.

Dziękujemy trenerom i zawodnikom za przyjacielskie przyjęcie. Do zobaczenia następnym razem.